Найпопулярніші види картонних коробок


Питання популярності тієї чи іншої упаковки є дуже цікавим. Адже на перший погляд і згідно зі статистикою є попит на буквально всі пакувальні матеріали. Але ч

.

Питання популярності тієї чи іншої упаковки є дуже цікавим. Адже на перший погляд і згідно зі статистикою є попит на буквально всі пакувальні матеріали. Але чи це так насправді? Поки що незрозуміло. У цій статті ми хотіли б розпочати вивчення попиту на пакувальні матеріали. І почати, звичайно, з найбільш популярного виду упаковки в цілому по Україні – з картонних коробок. Так що далі давайте поговоримо про попит та пропозицію на Картонні коробки докладніше. І з'ясуємо, яка саме гофротара сьогодні має найвищий попит і чому? Крім того, дуже цікаво, для чого саме такі картонні коробки найчастіше використовуються, адже, за великим рахунком, важко собі уявити універсальнішу упаковку, ніж картонні коробки. А допоможе нам у цьому вже традиційно асортимент картонних коробок від компанії «Експрес Упаковка», оскільки саме цей виробник гофротари пропонує максимально різноманітний вибір картонних коробок на сьогоднішній день. Отже, давайте приступимо.

Особливості попиту на картонні коробки

Для початку давайте спробуємо максимально конкретизувати коло видів гофротари, що вивчаються. Все-таки видів і типів картонних коробок існує безліч, і далеко не всі їх дійсно затребувані сьогодні. Для того, щоб це зрозуміти, нам потрібно хоча б приблизно розуміти, з яких причин споживачі обирають ті чи інші види картонних коробок. А також з'ясувати, які види картонних коробок взагалі сьогодні можна купити в наявності оптом чи в роздріб, а які можна отримати виключно на замовлення? А заразом спробувати розібратися в причинах такої ситуації.

Отже, що ми знаємо про упаковки? Навіщо її можуть купувати? Купити упаковку  зовсім нескладно, особливо оптом. Тільки ось якогось єдиного пакувального рішення для всіх товарів тут немає, тож тара та упаковка тут використовується різна. Це безпосередньо стосується картонних коробок. Вони тут користуються попитом справді різні. Якісь більше, якісь менше – так чи інакше, йдеться тут про вже звичні нам транспортний гофротар і споживчі картонні коробки. За фактом, різного роду товарна гофротара за рівнем попиту перевищує всі інші види не лише гофротари, а й упаковки загалом. Тому початкове наше питання про те, які картонні коробки найбільш популярні сьогодні, можна уточнити та перефразувати у: які саме картонні коробки найчастіше купуються  для пакування товарів та чому?

Почнемо з того, що споживча гофротара - це така упаковка, в якій той чи інший товар потрапляє до споживача. Тому успішний продаж товару багато в чому залежить від зовнішнього вигляду та форми упаковки. І найбільш ефективний для цього інструмент в оптово-роздрібній торгівлі харчовими та непродовольчими товарами саме картонні коробки різної форми та конструкції. Вони цілком здатні зробити додатковий ефект від покупки споживача. За рахунок чого? Тут все складно, адже за великим рахунком жоден виробник не знає на 100%, що саме зрештою змусить споживача купити той чи інший товар. Існує безліч інструментів продажів готової продукції, і одним із найефективніших серед них є упаковка, зокрема – гофротара. Так, наприклад, картонні коробки можуть бути різного розміру, форми та конструкції. Збирати їх можна різними способами. Елементи коробки можуть бути просто зафіксовані клеєм чи металевими скобами, а можуть бути скріплені спеціальним фірмовим скотчем. А існують такі моделі картонних коробок, де всі ці атрибути зовсім не потрібні. Ящики такого типу тримаються за рахунок спеціальних язичкових з'єднань, у яких клапани коробок при складанні потрапляють у заздалегідь підготовлені отвори. Картонні коробки такого типу називаються самозбірними. Тобто картонні коробки, крім своєї ефективності у справі захисту продукції, дають відмінний простір для втілення маркетингових ідей. Що ще потрібно для ефективного продажу товару?

Ну, хіба що підібрати найбільш ефективний вид та оформлення картонних коробок для тієї чи іншої сфери використання або для того чи іншого виду продукції. Простіше кажучи, потрібно обов'язково врахувати, кому і де ви збираєтеся продавати. А в іншому вам допоможуть картонні коробки. Всі види картонних коробок хоч і є великою мірою універсальними, але все одно мають найбільш затребувану область застосування. Наприклад, великогабаритні товари та побутову техніку найчастіше упаковують у чотириклапанні короби. Клапани в таких коробках є продовженням стінок і складаються встик або внахлест. Безумовно, великогабаритні товари теоретично і навіть на практиці можна упаковувати і картонні коробки самозбірного типу, але ціна на такі коробки набагато перевищуватиме, ніж коробки такого ж розміру, але чотириклапанні.

Також важливо відзначити, що популярні сьогодні картонні коробки відрізняються і матеріалом виготовлення. Для цих цілей використовують багатошаровий та одношаровий картон, тришаровий та п'ятишаровий гофрований картон, а також тришаровий мікрогофрокартон. Ці види сировини для картонних коробок відрізняються щільністю, структурою, міцністю, вагою, але головне - ціною і довговічністю. Щодо товарної упаковки, то для вирубування картонних коробок найчастіше використовується тришаровий мікрогофрокартон. Виробники воліють його з різних причин, але в цілому, як нам здається, справа тут, як кажуть, у ціні питання та можливостях. Ціна за 1 м2 тришарового мікрогофрокартону зовсім невисока, а гофротару з нього можна виготовити найрізноманітнішу, фактично яку душу забажає. В іншому ж тришаровий мікрогофрокартон мало чим відрізняється від інших видів гофрованого картону: у ньому один або кілька гофрованих шарів з обох зовнішніх сторін обклеюються плоскими, мікрогофрокартон є екологічно чистим матеріалом. Він найкраще підходить для виробництва гофротари для харчових товарів та продуктів харчування, не кажучи вже про картонні коробки для непродовольчих товарів.

0 Views

Comments